0262 759 11 17
Türkçe English

Kurumsal

Arev Grup, demir-çelik sektöründe 50 yıllık köklü aile tecrübesinden kuvvet alarak İstanbul’da kurulmuştur. Ana faaliyet alanı; nervürlü inşaat demiri toptan satışıdır. Bunun yanı sıra çelik hasır, kangal demiri, profil, köşebent ve kutu profil ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Firmamız, her biri kendi bölgesinde itibar kazanmış inşaat malzeme satıcıları, özel ve kamu alanlarında faaliyetlerini yürüten müteahhitler ve toptan satış yapan demir tüccarları ve firmaları gibi birçok firmaya hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini en üst seviyede tutabilmek amacı ile Türkiye’deki tüm demir – çelik fabrikaları ile iletişim ve alışveriş halindedir.

 

Amacı; talep edilen ürünleri zamanında ve eksiksiz şekilde teslim etmektir. Bu sebeple müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik bölgesel demir tüccarları ile de ortak hareket halindedir.

 

Şirketimiz faaliyetlerine Kocaeli Gebze'deki yeni deposunda devam etmekte olup böylelikle stoklu çalışarak her türlü ürün ihtiyacına, zengin çeşitliliği ile zamanında yanıt verebilmektedir. Firmamızın ürün tedariki sırasında gösterdiği özen ürün teslimatı sırasında da aynı titizlikle devam etmektedir.

 

Sektörde olan deneyimine çalışma disiplinini de ekleyen Arev Grup, iş ahlakından ödün vermeden ve her geçen gün daha iyisini yapabilme azmi ile sektörde var olmaya devam edecektir.

 

 

Copyright © 2016 AREV GRUP
Tüm Hakları Saklıdır.